nauka jazdy na rowerze wymaga cierpliwości

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze?

Jazda na rowerze niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego jej umiejętność warto zaszczepiać u swoich pociech od najmłodszych lat. Tym stwierdzeniem oczywiście Ameryki nie odkryłem ale myślę, że każdemu warto przypomnieć parę podstaw, zwłaszcza że od czasu naszej nauki minęło już parę dobrych lat.

istnieje wiele aplikacji dzięki, którym można w łatwy sposób wyznaczyć trasę rowerową

Najciekawsze aplikacje dla rowerzystów

Aplikacje mobilne przydają się podczas jazdy rowerem. Popularnością cieszą się zwłaszcza nawigacje oraz rejestratory wyników. Które warto zainstalować w swoim telefonie?

dobór roweru wymaga indywidualnego podejścia

Jak dobrać rower?

Jazda na rowerze jest jedną z czynności, która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Zdecydowana większość z nas umie na nim jeździć, jednak tylko niewielka grupa wie, jak dobrać rower. Dziś opiszę więc najważniejsze aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę wybierając swój jednoślad.

Rower doskonale kształtuje sylwetkę

Jak rower wpływa na sylwetkę?

Znane powiedzenie mówi, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna w połączeniu z prawidłową dietą są kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia. Jazda na rowerze jest jedną z tych czynności, która zapewnia ruchu na świeżym powietrzu i warto poznać jej wpływ na nasze ciało.